Триває розіграш на підтримку збору на автівку для Віктора Бодака із Муштів
![Триває розіграш на підтримку збору на автівку для Віктора Бодака із Муштів](/uploads/2023/09/30/polish_20230930_000042627.jpg)
Цього тижня кондитер із села Паненки Тамара Зарівчацька ініціювала розіграш солодкого кондитерського виробу, щоб зібрати кошти на транспортний засіб для земляка Віктора Бодака.
Військовий із села Мушти несе службу у 143 -й окремій стрілецькій бригаді. Захисникам вкрай потрібен на фронт транспортний засіб. Вартість — 150 тисяч гривень.
Завдяки розголосу у соцмережах та місцевих ЗМІ, «донатам» небайдужих благодійників, а також учасникам благодійного розіграшу, скарбничка збору має близько 20 тисяч гривень.
«За добу, відколи стартував розіграш, викуплено понад 50 номерків. Долучайтеся! Переможець отримає торт вагою 1 — 1,5 кг (начинка, дата і декор за вашими побажаннями)», — говорить Тамара Зарівчацька.
Для того, щоб підтримати військових і виграти смачний подарунок, варто виконати всього дві умови:
1. Перерахувати 100 гривень на збір на транспортний засіб для військових.
2. Відправити скрін оплати, або фото чеку Тамарі у месенджер та чекати свій порядковий номер.
Номер банки збору: 5 375 411 209 539 506
Посилання на Банку Монобанку:
https://send.monobank.ua/jar/AE9miKtMA7
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA