Шкарпетки від решетилівських «берегинь» зігрівають бійців на різних напрямках фронту
355
![Шкарпетки від решетилівських «берегинь» зігрівають бійців на різних напрямках фронту](/uploads/2023/11/15/polish_20231115_105731232.jpg)
Решетилівські «воїни теплого фронту» ні на мить не припиняють забезпечувати військових на передовій теплими шкарпектами, що плетуть власноруч.
Другу осінь поспіль у Решетилівці збирають теплі шкарпетки для військових. Розпочинають збір завчасно, адже з настанням холодів зростає попит серед військових і на обігрів.
«Дякую всім, хто допомагає виготовляти шкарпетки для наших військових. Наші вироби розходяться по всій лінії фронту, в усіх напрямках. „Берегиня Решетилівщини“ як завжди тримає стрій», — дякує небайдужим майстриням за допомогу координатор ГО «Берегиня Решетилівщини» Наталія Василенко.
Щотижня із Решетилівки на різні напрямки фронту відправляються десятки пар шкарпеток.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA