У Полтаві відзначили кращих аграріїв регіону з нагоди професійного свята
![У Полтаві відзначили кращих аграріїв регіону з нагоди професійного свята](/uploads/2023/11/17/img_20231117_092849_018.jpg)
З нагоди Дня сільського господарства в Полтаві в урочистій обстановці відзначили кращих працівників професії.
Саме вони попри війну тримають продовольчий фронт всієї України.
Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін вручив відзнаки державного та обласного рівня аграріям регіону.
![](/uploads/2023/11/17/img_20231117_092848_040.jpg)
![](/uploads/2023/11/17/img_20231117_092848_630.jpg)
Серед ти, хто удостоєний грамот і подяк — представники Решетилівської громади. Це Тарас Лелюх — керівник служби безпеки ТОВ «Деметра Агро-Груп», який нині знаходиться на фронті, та Костянтин Василенко — головний агроном ТОВ «Василенко В.О».
Під час урочистостей аграріям подякували за працю в один із найскладніших сільськогосподарський рік за всі роки незалежності України, коли над нашими головами пролітали ракети, а сільгосппрацівники засівали поля.
Юлія ГРІНЧЕНКО, Решетилівщина.UA