Потічанська СБФ отримала нові книги
385
![Потічанська СБФ отримала нові книги](/uploads/2023/11/17/polish_20231117_092355626.jpg)
Цієї осені завдяки коштам, виділеним з місцевого бюджету, книжковий фонд Потічанської сільської бібліотеки-філії поповнився новими примірниками.
Книгозбірня отримала близько двох десятків новеньких книжкових видань. Література підібрана таким чином, що буде цікавою і для дорослих, і для юних читачів.
«До фонду Потічанської СБФ надійшли нові книги, які були придбані за кошти Решетилівської громади. Запрошую завітати до бібліотеки та ознайомитися з новими, кольоровими, цікавими книгами», — підсумувала бібліотекар Наталія Піхуля.
![](/uploads/2023/11/17/img_20231117_092334_880.jpg)
![](/uploads/2023/11/17/img_20231117_092335_051.jpg)
Читальня отримала чимало книг, які будуть корисні для учнівської молоді та дітей громади. Тут є література про тварин, про Космос, про підводний світ, а також збірки казок.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA