Софія Косенко — бронзова призерка Чемпіонату України з більярдного спорту
296
![Софія Косенко — бронзова призерка Чемпіонату України з більярдного спорту](/uploads/2023/11/21/img_20231121_090842_139.jpg)
Софія Косенко із Решетилівки піднялася на третю сходинку п’єдесталу пошани Чемпіонату України з більярдного спорту серед дівчат.
У Київському більярдному клубі «Авіатор» фінішував Чемпіонат України з більярдного спорту «Динамічна піраміда». Участь у змаганнях взяли десятки юнаків та дівчат з різних куточків країни. Зокрема, за перемогу змагалися спортсмени із Одещини, Київщини, Полтавщини, Харківщини.
Полтавську область представляла Софія Косенко із Решетилівки. Дівчина завоювала третє призове місце Чемпіонату.
![](/uploads/2023/11/21/img_20231121_090842_272.jpg)
Юна спортсменка тренується під керівництвом тренера Анастасії Ковальчук у Кременчуці. Неодноразово успішно брала участь у чемпіонатах Полтавщини та України із більярдного спорту.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA