«Берегиня» передала партію розкладачок на фронт
149
![«Берегиня» передала партію розкладачок на фронт](/uploads/2024/02/04/1000023492_edited.jpg)
Для бійців 143 бригади придбали туристичні розкладачки на фронт.
У цій бригаді несе службу наш земляк, тож решетилівська волонтерська спільнота «Берегиня» оперативно зібрала кошти та відправила захисникам сім розкладачок.
«Дякуємо всім, хто відгукнувся і допоміг зібрати кошти! Подаруємо граминку комфорту нашим захисникам», — подякувала однодумцям за підтримку волонтерка Наталія Василенко.
Решетилівська волонтерська спільнота «Берегиня» — надійна підтримка для війська. Щоденно благодійники докладають максимум зусиль, щоб забезпечувати військо необхідними речами. Це все вдається робити лише завдяки підтримці небайдужих однодумців.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA