Чотири рекреаційних комплекси планують відкрити в лісах Полтавщини
![Чотири рекреаційних комплекси планують відкрити в лісах Полтавщини](/uploads/2024/02/04/img_20240203_073843_935.jpg)
Навесні у філіях Слобожанського лісового офісу відкриють ряд безплатних місць відпочинку.
Зокрема, 4 рекреаційних комплекси планують відкрити на Полтавщині, а 2 — на Харківщині. Їх збудували в найбільш відвідуваних лісових масивах, що знаходяться уздовж швидкісних автомобільних доріг.
Будівництво рекреаційних пунктів відбувається у межах програми ДП «Ліси України» з розвитку рекреацій та фінансується коштом підприємства.
Рекреаційні пункти будуть містить дерев’яні альтанки, вбиральню, ігровий майданчик, мангальну зону, лавочки та смітники.
![](/uploads/2024/02/04/img_20240203_073843_610.jpg)
«Такі пункти будують перш за все задля безпечного відпочинку населення. В умовах війни діє заборона на відвідування лісу, бо вони заміновані та засмічені боєприпасами, а тому, майданчики — це елементарна безпека. По-друге, обладнані рекреаційні пункти допомагають мінімізувати кількість лісових пожеж. Людям не потрібно йти глибоко в ліс і шукати якесь необладнане місце для пікніка. Тепер все є поруч, комфортно і доступно. І витрачені кошти на їх будівництво — це інвестиція у збереження лісу від вогню, бо на гасіння навіть найменшого загоряння в лісі йдуть величезні фінансові затрати», — повідомляють у Слобожанському лісовому офісі.
Нові місця відпочинку відкриються навесні. Вони є доступними та безплатними для населення.
Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA