«Ворогам — кришка»: у Шевченковому школярі збирають пластикові кришечки для ЗСУ
![«Ворогам — кришка»: у Шевченковому школярі збирають пластикові кришечки для ЗСУ](/uploads/2024/02/05/img_20240205_073858_345.jpg)
У Шевченківській сільській бібліотеці-філії не припиняють збір пластикових кришечок від пляшок з-під харчових продуктів (вода, сік, йогурт, молоко, кефір).
До збору кришечок на ЗСУ приєдналися і школярі Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіка В.О. Пащенка. Учні передали партію зібраного матеріалу у пункт збору — Шевченківську СБФ.
«В нашому закладі постійно діє акція „Кришечки збери — життя вбережи!“. Дякуємо усім за небайдужість! Разом маленькими кроками до перемоги!», — наголошують у навчальному закладі.
Зібрані кришечки регулярно відправляють на переробку, а отримані кошти перераховують на закупівлю БПЛА українського виробництва.
«Дуже скоро другий великий мішок пластикових кришечок буде повний і відправиться на переробку. Дякую учням Шевченківської ЗЗСО І-ІІІ ст. за активність! Адже всі знають — ворогам кришка», — підсумовує бібліотекар Таміла Кулик.
Окрім цього у читальні діє пункт збору використаних батарейок, лед-лампочок, термометрів.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA