Із Решетилівки відправили партію шкарпеток на фронт
142
![Із Решетилівки відправили партію шкарпеток на фронт](/uploads/2024/02/06/polish_20240206_134819609.jpg)
Волонтерське об’єднання «Берегиня» постійно допомагає нашим військовим на фронті.
Один із наймасштабніших напрямків роботи волонтерської спільноти — забезпечення війська теплими шкарпетками. Волонтерки із різних населених пунктів Решетилівської громади плетуть шкарпетки, а потім централізовано відправляють на передову.
Цього тижня чергова партія шкарпеток попрямувала зігрівати хлопців на Харківський напрямок фронту.
«25 пар шкарпеток від майстринь Решетилівщини поїхали на Харківщину», — підсумувала волонтерка Наталія Василенко.
Учасниці об’єднання «Берегиня» постійно плетуть на фронт шкарпетки, адже добре розуміють, що в холодну пору року вовняні шкарпетки зігрівають бійців у холодних сирих окопах.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA