«Берегиня» збирає кошти на дрони для бригади земляка
![«Берегиня» збирає кошти на дрони для бригади земляка](/uploads/2024/02/07/1000023810_edited.jpg)
Дрони є очима наших військових та допомагають нищити ворожу техніку, окупантів, вести оборону та звільняти наші території.
Дрони-камікадзе потрібні 3-й окремій танковій бригаді, де несе службу й наш земляк. Перші три дрони бійцям уже передала волонтерська спільнота «Берегиня». На черзі — четвертий дрон.
«Прошу підтримати збір на придбання fpv дрони N4. Ми сильні, ми зможемо, ми повинні це зробити заради тих хто там. Пам’ятайте, ми з донатів по 20,50 грн зібрали бійцям на авто. Не соромно поділитись меншим, що маєте, соромно мати можливість і пройти повз!», — закликає громаду доєднуватися до збору волонтерка Василенко.
Не вистачає близько 7 тисяч гривень, щоб викупити для війська черговий прилад.
Номер карти для благодійних «донатів»:
5 375 411 211 210 641
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA