Решетилівщина долучилася до Всесвітнього дня читання вголос
![Решетилівщина долучилася до Всесвітнього дня читання вголос](/uploads/2024/02/08/polish_20240208_103514749.jpg)
У середу, 7 лютого, відзначали Всесвітній день читання вголос.
Свято має важливу мету — заохочення людства до читання книг.
За доброю традицією у Всесвітній день читання вголос у книгозбірнях Решетилівщини влаштували тематичні заходи.
![](/uploads/2024/02/08/img_20240208_103524_645.jpg)
![](/uploads/2024/02/08/img_20240208_103524_835.jpg)
![](/uploads/2024/02/08/img_20240208_103525_081.jpg)
![](/uploads/2024/02/08/img_20240208_103525_325.jpg)
![](/uploads/2024/02/08/img_20240208_103525_350.jpg)
Зокрема, у Кукобівській сільській бібліотеці-філії постійні відвідувачі долучилися до акції читання вголос, провівши літературні читання «Хрестоматія поезії життя».
Пащенківська СБФ теж долучилася до Всесвітнього дня читання вголос. У бібліотеці-філії підготували тематичну викладку книг під назвою «Читати — це модно, книга — це круто».
А от учні Демидівського навчального закладу теж в цей день читали вголос. Школярі вибрали на свій смак книги та долучилися до Всесвітнього дня читання вголос.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA