Малобакайці відправили на фронт півсотні пар шкарпеток
653
![Малобакайці відправили на фронт півсотні пар шкарпеток](/uploads/2024/02/08/crop_1135_polish_20240208_103247560_edited.jpg)
«Воїни теплого фронту» ні на мить не припиняють забезпечувати бійців теплими шкарпетками взимку.
Із Малобакайської громади регулярно відправляють посилки зі шкарпетками на фронт. У середу, 7 лютого, понад півсотні пар шарпеток відправили воїнам. Традиційно, окрім шкарпеток, доповнили гумвантаж і смаколиками та зігрівайками.
«Була чергова відправка нашим незламним козакам — 55 пар шкарпеток, у кожній парі покладено по грілці хлопцям, енергетичні батончики та розпалювачі. Дякую усім, хто допомагає», — підсумувала командну роботу одна із учасниць «теплого фронту» Марина Матвієнко.
Нагадаємо, малобакайці постійно передають на фронт теплі шкарпетки, солодощі, вітамінні суміші та енергетичні батончики.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA