Олександр Хижняк здобув «золото» на турнірі з боксу в Угорщині

Боксер із Полтавщини переміг у фінальному двобої на 67-му міжнародному турнірі з боксу класу «А» Bocskai Istvan Memorial.

Нагадаємо, що змагання проходили в угорському місті Дебрецен. У ваговій категорії нашого боксера (80 кг) змагалися 26 спортсменів.

Олександр переміг у п’яти поєдинках. Перший провів із боксером зі Швеції, другий — із Литви. Третю перемогу полтавець здобув у двобої зі спортсменом із Казахстану, четверту — з Узбекистану. П’ятий, фінальний поєдинок був також із боксером з Узбекистану.

Загалом, українська збірна з боксу виступила досить потужно на турнірі в Угорщині. «Золото» також здобув харків’янин Ярослав Харцих (63,5 кг), який днями з перемоги дебютував на профі-ринзі, та Юрій Захарєєв (до 71 кг) з Одещини.

Срібними призерами турніру стали: Ярослав Михалушко (до 67 кг), Іван Папакін (до 75 кг) і Дмитро Ловчинський (понад 92 кг). «Бронзу» завоювали: Андрій Тишковець (до 48 кг), Павло Коваленко (до 54 кг), Данил Заморило (до 63,5 кг) і Богдан Толмачов (до 86 кг)

Українки здобули дві срібні медалі — Світлана Уманська (до 52 кг) та Олеся Крисюк (до 81 кг). А бронзовими медалістками стали: Ярослава Маринчук (до 50 кг), Анастасія Ковальчук (до 54 кг), Маріанна Басанець (до 57 кг), Ганна Охрей (до 60 кг) і Марія Бова (до 63 кг).