Що змінилося у міській програмі допомоги Захисникам?
![Що змінилося у міській програмі допомоги Захисникам?](/uploads/2024/02/12/polish_20240212_114124850.png)
Під час крайнього засідання сесії Решетилівської міської ради депутати внесли зміни до діючої «Програми підтримки Захисників та Захисниць України, ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) на 2024-2025 роки Решетилівської міської ради».
Згідно внесених змін, одноразова матеріальна допомога сім’ям військовослужбовців, які перебувають в полоні, у разі подачі документів всіма членами сім’ї, розподіляється рівними частинами на всіх отримувачів.
![](/uploads/2024/02/12/1707734748736.jpg)
![](/uploads/2024/02/12/1707734742818.jpg)
Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» матеріальна допомога виплачується членам сім’ї захисника, а саме: батькам, одному із подружжя, дітям, рідним братам і сестрам.
Документи приймаються до 15 грудня бюджетного року.
Після розгляду пакету документів в кінці бюджетного року готується розпорядження міського голови, копія якого передається у відділ бухгалтерського обліку, звітності та адміністративно-господарського забезпечення виконавчого комітету міської ради для виплати грошової допомоги.
Також військовослужбовцям, які втратили на війні кінцівки, з бюджету Решетилівської міської ради надаватимуть одноразову грошову допомогу у розмірі 50 тис. грн.
Допомога у розмірі 10 тис. грн. надаватиметься у разі кожного наступного поранення.
Юлія ГРІНЧЕНКО, Решетилівщина.UA