Відбувся звітний концерт Решетилівської дитячої школи мистецтв
![Відбувся звітний концерт Решетилівської дитячої школи мистецтв](/uploads/2024/03/26/1000026867.jpg)
«І буде весна» — під такою назвою відбувся звітний концерт дитячої школи мистецтв Решетилівської міської ради.
Зміст цього надзвичайно захоплюючого, піднесеного і, разом з тим, трішки щемливого заходу розкривають два епіграфи: «На своїй землі святій ми щасливі діти!» та «Слава нашим ЗСУ! Рідному народу! Бо немає переводу козацькому роду!», взяті з пісень, які виконували учасники.
Цей творчий звіт ДШМ проходив згідно вимог безпеки у підвальному приміщенні ЦКД «Оберіг». Як завжди, на концерт дитячої школи мистецтв зібралося чимало людей. Зал був заповнений вщерть не лише батьками, дідусями і бабусями, родичами учнів та педагогів ДШМ, а й жителями громади, які прийшли аби не лише насолодитися виступами юних талантів, а й зробити благодійний внесок на користь ЗСУ. До цього долучилися і працівники Всеукраїнського центру вишивки та килимарства. Сума донатів склала 4200 гривень.
Розпочав концерт, що нараховував більше 20 номерів, духовий оркестр, який виконав Гімн України, відразу надавши патріотичної атмосфери цьому заходу.
![](/uploads/2024/03/26/1000026865.jpg)
![](/uploads/2024/03/26/1000026864.jpg)
![](/uploads/2024/03/26/1000026863.jpg)
Перед глядачами своїми успіхами поділилися кращі учні школи, серед яких багато переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів, тих, хто навчається у кількох класах ДШМ. Серед них і ті, хто не вперше виходить на сцену, і юні дебютанти. А також виступали випускники та викладачі цього мистецького закладу. Глядачі мали можливість почути звучання різних музичних інструментів; насолоджуватися народними та сучасними ліричними, жартівливими, патріотичними українськими піснями; класичною, естрадною і джазовою музикою. Справжньою окрасою стали танцювальні композиції та виступ фольклорного колективу учнів. Свої таланти демонстрували юні солісти, вокальні й інструментальні дуети та ансамблі, хор. Глядачі нагороджували виступаючих щедрими аплодисментами, вигуками «Молодці!», «Браво!».
Кожен виступ учнів ДШМ — незабутній момент, який трепетом і теплом розливався в душі. Хвилюючими до сліз були номери від яких віяло патріотизмом. Наприклад, коли зі сцени полинула мелодія гімну Українських Січових Стрільців «Ой, у лузі червона калина похилилася», кілька зовсім маленьких глядачів тихесенько наспівували цю пісню, що в нинішніх умовах жахливої війни стала улюбленою дорослими і дітьми, адже вона піднімає дух, віру в Перемогу. Під ритм метроному присутні вшановували хвилиною мовчання всіх, хто поліг за Україну, хто загинув у цій страшній війні, яку розв’язала путінська орда. Дійсно, «Ми є тому, що їх немає…».
Заключним акордом концерту став виступ всіх головних творчих колективів школи.
А після слів ведучої «Ми будем жити у віках, І жити будемо наочно, Щоб не лишати дітям страх Перед майбутнім остаточно. Із нами Бог все це несе У кожнім домі й кожній днині. Героям слава попри все. Героям слава й Україні!», всі учасники й глядачі цього дивовижного заходу вигукнули: «Героям слава!».
Глядачі дякували учням і викладачам ДШМ за подаровані приємні хвилини відпочинку та бажали подальших творчих успіхів.
Людмила Дядченко