Представники решетилівської Молодіжної ради пройшли навчання з гуманітарного права
![Представники решетилівської Молодіжної ради пройшли навчання з гуманітарного права](/uploads/2024/03/26/1000026869.jpg)
Після навчання «молодіжка» планує продовжити співпрацю з Червоним Хрестом в Україні.
Учасники Решетилівської молодіжки «Progress UA» завершили чотирьохденне навчання в столиці України з міжнародного гуманітарного права. Активісти молодіжного формування — Кіра Лаленко, Віталій Бодня та Вероніка Лобач співпрацювали з представниками Червоного Хреста.
Зокрема, ознайомилися з головними засадами Товариства Червоного Хреста в Україні та безпосередньою його роботою.
![](/uploads/2024/03/26/1000026873.jpg)
![](/uploads/2024/03/26/1000026872.jpg)
![](/uploads/2024/03/26/1000026871.jpg)
![](/uploads/2024/03/26/1000026870.jpg)
Під час тренінгів вони спілкувалися з тими, від кого залежить повернення українських військовополонених на Батьківщину, вчилися надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях.
Більше того, решетилівська «молодіжка» має намір співпрацювати з міжнародною організацією в подальшому.
Юлія ГРІНЧЕНКО, Решетилівщина.UA