У Малобакайській СБФ відбулася інформаційна година
562
![У Малобакайській СБФ відбулася інформаційна година](/uploads/2024/03/28/1000027037.jpg)
«Цікавий світ навколо нас!» — під такою назвою у Малобакайській сільській бібліотеці-філії влаштували інформаційну годину для місцевих книголюбів.
На подвір’ї облаштували імпровізований читацький куточок. Місцеві книголюби мали змогу розглянути наявні книги, обрати цікаву літературу та поспілкуватися у колі однодумців.
![](/uploads/2024/03/28/1000027038.jpg)
![](/uploads/2024/03/28/1000027035.jpg)
«Користувачів різного віку захопили пізнавальні книги. Кожен мав можливість вибрати книгу, яка зацікавила своїм змістом», — підсумували у книгозбірні.
Подібні інформзаходи є чудовою нагодою, щоб привернути увагу місцевих жителів до бібліотеки. Таким чином, поціновувачі книги можуть не лише обрати нову літературу, а й провести дозвілля серед однодумців.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA