Військовий Олександр Пащенко — із планшетом
282
![Військовий Олександр Пащенко — із планшетом](/uploads/2024/03/29/1000027084.jpg)
Гаджет на передову придбали за «донати» небайдужих благодійників.
Днями решетилівська волонтерка Анастасія Пилипенко придбала для земляка Олександра Пащенка, який несе службу на Бахмутському напрямку в 5-й Слобожанській бригаді, планшет.
Планшет уже доправлено на позиції. Волонтерка опублікувала фотозвіт.
![](/uploads/2024/03/29/1000027085.jpg)
«А ось і прилетів фотозвіт від нашого Олександра! Планшет отримав, все працює чудово, він починає виконувати ще якісніше свою роботу. Всім вітання і безмежна вдячність за підтримку та допомогу. Ви — найкращі», — зазначила Пилипенко.
Решетилівщина — надійна підтримка для фронту. Небайдужі забезпечують бійців технікою, амуніцією, харчами, медикаментами.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA