У Решетилівській громаді прийняли рішення про завершення опалювального сезону
![У Решетилівській громаді прийняли рішення про завершення опалювального сезону](/uploads/2024/03/30/1000027124.jpg)
Він офіційно закінчився у п’ятницю, 29 березня, проте не скрізь.
У Решетилівській громаді під час шостого чергового засідання виконавчого комітету прийняли рішення завершити опалювальний сезон 2023-2024 років. Офіційно він завершився вчора, 29 березня.
Згідно ухваленого рішення подачу тепла припинено на об’єктах закладів освіти, соціально-культурної сфери та адміністративних будівлях підприємств, установ та організацій, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади. А також — на об’єктах житлового фонду, в багатоквартирних будинках, що мають централізоване опалення
Проте у закладах освіти та закладах охорони здоров’я і соціального захисту з цілодобовим перебуванням пацієнтів, які мають індивідуальне опалення, опалювальний сезон закінчиться через два тижні, тобто 14 квітня 2024 року.
Юлія ГРІНЧЕНКО, Решетилівщина.UA