«Афродіта» завоювала І місце у Міжнародному конкурсі
217
![«Афродіта» завоювала І місце у Міжнародному конкурсі](/uploads/2024/04/09/1000027667.jpg)
Вихованці хореографічного гуртка «Афродіта» Решетилівського будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «Чарівний світ».
Конкурс приймала Полтава у неділю, 7 квітня. Участь у конкурсі взяли кількадесят талантів із різних куточків України.
Дипломами першого ступеня нагороджено танцювальний колектив «Афродіта».
![](/uploads/2024/04/09/1000027669.jpg)
![](/uploads/2024/04/09/1000027668.jpg)
«Дякуємо нашим ЗСУ, що в такий сьогодні тяжкий стан наші діти мають можливість виступати на великій сцені! Дякуємо відділу освіти за наданий нам транспорт! Дякую кожній дитині за такі емоції! Афродіта — це сім’я! Тільки вперед!», — підсумувала результати своїх вихованців керівник гуртка Оксана Малєєва-Фоміна.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA