Жителів Решетилівщини запрошують взяти участь в обговоренні Стратегії розвитку громади
300
![Жителів Решетилівщини запрошують взяти участь в обговоренні Стратегії розвитку громади](/uploads/2023/02/18/332078331_588753059937730_7802450861569013873_n.jpg)
20 лютого відбудеться сьоме засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади до 2027 року.
Про це повідомили у Решетилівській міській раді.
«Шановні мешканці громади, інформуємо вас, що у понеділок, 20.02.2023, о 13.00 в залі засідань Решетилівської міської ради (вулиця Покровська, 14) відбудеться сьоме засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Решетилівської міської територіальної громади на період до 2027 року», — йдеться у повідомленні.
Засідання відбудеться за підтримки експертів швейцарсько-українського проекту DECIDE. До участі у заході запрошують членів Робочої групи, активну громадськість, представників ЗМІ.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA