Міська влада направила 1 млн грн на РЕБ
169
![Міська влада направила 1 млн грн на РЕБ](/uploads/2024/05/14/1000029916.jpg)
Кошти на обладнання виділили в рамках шефської допомоги одній із військових частин.
Решетилівська міська рада направила 1 мільйон гривень на закупівлю портативних радіоелектронних засобів протидії БПЛА. Кошти виділили відповідно до звернення однієї з військових частин.
Про це сьогодні на своїй офіційній сторінці повідомила Решетилівський міський голова Оксана Дядюнова. Вона зауважила, що обладнання буде використовуватися на найгарячіших точках фронту й прикріпила лист-звернення від військових.
«Тримаю зв’язок з командирами інших частин щодо надання необхідної допомоги», — зауважила міський голова.
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA