Юні туристи із Покровського успішно виступили на змаганнях у Розсошенцях
![Юні туристи із Покровського успішно виступили на змаганнях у Розсошенцях](/uploads/2024/05/14/1000029930.jpg)
Фінішувала відкрита першість Розсошенської гімназії із техніки пішохідного туризму в залік 26 туристського Кубку Полтавщини.
Традиційно участь у змаганнях взяли і вихованці гуртка пішохідного туризму Покровського навчального закладу під керівництвом тренера Євгенія Зимогляда.
Юні туристи із Покровського брали участь в особистій техніці на дистанції І та ІІ класу. За словами керівника гуртка, для декого із учасників — це перші змагання і неоціненний досвід, який допоможе брати участь у майбутніх спортивних змаганнях та досягати вершин.
![](/uploads/2024/05/14/1000029925.jpg)
![](/uploads/2024/05/14/1000029924.jpg)
![](/uploads/2024/05/14/1000029927.jpg)
![](/uploads/2024/05/14/1000029926.jpg)
![](/uploads/2024/05/14/1000029929.jpg)
![](/uploads/2024/05/14/1000029928.jpg)
«Гарні результати показали Федій Злата, Левченко Дар’я, Клімцов Іван, Нікіта Миколенко. Малечу вітаю із відсутністю штрафних балів — ви ростете!», — підсумував результати своїх вихованців тренер Євгеній Зимогляд.
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA