Золотий дубль: «Шахтар» став володарем Кубку України із футболу

Полтавська команда билася достойно, але програла чемпіону України.

«Шахтар» — володар Кубка України з футболу. Учора у фінальному поєдинку у Рівному донецька команда обіграла «Ворсклу» з рахунком 2:1.

На цю гру «гірники» вийшли без своєї головної зірки та лідера центру поля Судакова — 10-й номер донеччан отримав пошкодження. Та попри втрату лідера «Шахтар» контролював м’яч і гру, а «Ворскла» була змушена відійти назад та задовольнятися рідкими спробами вибігти у контратаку.

Під завісу першого тайму чинний чемпіон зумів знайти прогалину в обороні полтавської команди та розмочив рахунок. А буквально на другій хвилині другого тайму з верхової подачі у воротах ворсклян відзначився Конопля — 2:0.

Здавалося, що матч закінчиться розгромом полтавців, проте «Ворскла» не здавалася. Підопічні Долганського мали декілька моментів наприкінці матчу, аби скоротити й навіть зрівняти рахунок. І на 85-й хвилині матчу інтрига знову з’явилася — Ковталюк п’яткою переправив м’яч у сітку, завершуючи передачу від Крупського. 1:2!

Полтавці спробували організувати фінальний штурм. Донеччанам було непросто, проте дива не сталося. «Гірники» втримали свою перемогу й тріумфували в Кубку. Тож відтепер Шахтар є найбільш титулованим клубом України.