Із початку року на Полтавщині працевлаштували понад п’ять тисяч людей
![Із початку року на Полтавщині працевлаштували понад п’ять тисяч людей](/uploads/2024/06/05/1000031268.jpg)
Понад п’ять тисяч людей на Полтавщині працевлаштували з початку року.
За цим показником Полтавська область — третя в країні.
Про це розповів начальник ОВА Філіп Пронін.
«За чотири місяці послугами служби зайнятості скористалися майже 17 тисяч людей. Більше тисячі з них пройшли професійне навчання. Серед безробітних, зареєстрованих цьогоріч, 22% — ВПО. З них працевлаштували 1049 людей, що в 1,6 раза більше від минулорічного показника», — зауважив Філіп Пронін.
Найбільший попит — на кваліфікованих робітників з інструментом, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, фахівців найпростіших професій, працівників сфери торгівлі й послуг.
Із вакансіями можна ознайомитися в телеграм-каналі «Робота Полтава ЦЗ» або звернутися до обласного центру зайнятості. Телефон гарячої лінії — 0 668 423 187.
Михайло ЧУБ, Решетилівщина.UA