До Центрів рекрутингу української армії на Полтавщині звернулося майже пів тисячі людей
![До Центрів рекрутингу української армії на Полтавщині звернулося майже пів тисячі людей](/uploads/2024/06/05/1000031275.jpg)
Понад місяць на Полтавщині працюють Центри рекрутингу української армії. За цей час до них звернулися майже пів тисячі людей.
Чоловіки та жінки цікавилися вакансіями у лавах Сил оборони, заповнювали анкети для подальшої взаємодії.
Про це повідомив начальник ОВА Філіп Пронін.
«Центри рекрутингу — це простори, де фахові рекрутери допомагають охочим знайти місце у війську. Добровільно та з огляду на професійні навички, — зауважив Філіп Пронін. — Об’єднані метою — вигнати ворога з української землі. Захищаємо своє. Разом обов’язково переможемо».
Центри відкриті у всіх районах області. Готові приймати добровольців у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Полтавському районі. Більше інформації — за телефонами: 0 951 865 360 (Полтава), 0 661 715 429 (Кременчук), 0 669 340 736 (Миргород), 0 668 982 461 (Лубни), 0 950 351 937 (Полтавський район).
Віктор БІЛОКІНЬ, Решетилівщина.UA