Літні канікули — час слухати Вінілосховище Аудіобукс!
![Літні канікули — час слухати Вінілосховище Аудіобукс!](/uploads/2024/06/09/1000031476.jpg)
Учні Решетилівської громади відпочивають на літніх канікулах.
Цей час можна використати і з користю та набратися нових знань. Окрім спілкування із рідними та друзями, діти мають більше вільного часу, щоб читати позапрограмові твори.
Саме завдяки першій в Україні аудіохрестоматії, яку було укладено за ініціативи голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, учні мають вибір — читати шкільні чи позашкільні твори, або ж прослуховувати їх на Ютюб-каналі.
Проект «Шкільна бібліотека — Вінілосховище Аудіобукс» містить твори для учнів 5-х та 6-х класів, а також окремий розділ — «Фантастика». Загалом на каналі налічується понад сотня творів, які звучать голосами відомих українських акторів, телеведучих, музикантів.
Нині команда «Шкільної аудіобібліотеки — Вінілосховище Аудіобукс» працює над озвученням творів для учнів 7 класу. Нещодавно стало відомо, що до проєкту приєдналася й відома українська телеведуча, акторка, сценаристка, продюсерка і режисерка Даша Трегубова. Які саме твори будуть звучати голосом Трегубової, ініціатори проєкту тримають у секреті.
Аудіохрестоматія доступна для прослуховування за посиланням: https://www.youtube.com/@viniloskhovyshche_audiobooks/playlists
Віта ШАФОРОСТ, Решетилівщина.UA