Полтавські баскетболісти та орієнтувальники завоювали треті місця на на «Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч»

Команда баскетболісток із ліцею №14 «Здоров’я» (Полтава) стала бронзовим призером змагань із баскетболу на шкільних лігах у Києві.

Дівчата успішно дійшли до ¼ фіналу. З рахунком 49-25 виграли поєдинок із ученицями Барського ліцею №4 (Вінничина).

У півфіналі полтавки зустрілися з однолітками з СЗШ №15 Дніпра. З рахунком 19-41 дівчата з Полтави поступилися суперницям і не вийшли до фіналу ліги. У підсумку школи з Полтави і Черкас розділили третє місце.

Також учні Першої гімназії імені Матвія Номиса з Лубенського району завоювали третє місце на V етапі «Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч» зі спортивного орієнтування.

Команда з Полтавщини за підсумком двох днів набрала 1625 балів і посіла третє місце, поступившись лише командам із Києва (1 місце) та Житомирської області (2 місце).

Загалом участь у змаганнях зі спортивного орієнтування взяли 20 шкільних команд із різних областей України.