Брати Бойки — переможці двох чемпіонатів!

Волейболіст Олександр Бойко став чемпіоном Золотої Євроліги-2024, а його брат Євген — переможцем Чемпіонату України.

Учора, 16 червня, збірна України стала володарем титулу чемпіона Золотої Євроліги-2024.

Синьо-жовті зіграли фінал з господарем фінальної частини турніру — командою Хорватії.

Рахунок 1:3 ((25:23, 19:25, 26:28, 19:25)) на користь України.

У складі збірної України чемпіонство здобув Олександр Бойко, який проживає у Решетилівці.

Цього ж дня його брат Євгеній Бойко здобув перемогу на Чемпіонаті України і відібрався на Чемпіонат Європи, який стартує у Польщі наприкінці липня.

Родина волейболістів Бойків нині проживає у Решетилівці. Петро та Галина Бойки — теж волейболісти. Вони — тренери зі стажем. Ще один їх син Михайло нині на зборах у Хмельницькому разом з командою U-18, а дочка Анна виступає в жіночій Суперлізі.

До повномасштабного вторгнення вони жили у Новій Каховці. Не зважаючи на те, що через війну втратили все нажите, вони побудували нове життя у Решетилівці і продовжують примножувати спортивні перемоги своєї волейбольної родини та всієї України.